İKLİMSEPETİ.COM

iklimsepeti.com bir MORZON iştirakidir. 2010 yılında kurulan firmamız havalandırma, ısıtma, soğutma ürünleri ve sistemleri tedarikçisidir. Endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, alışveriş ve ticaret merkezleri, konutlar ve daha birçok yaşam alanı için verimli, ekonomik ve uzun ömürlü hava koşullandırma ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Isıtma, Soğutma ve Havalandırma cihazları İthalat, Satış ve Satış sonrası hizmetleri alanlarında da faaliyet göstermekte olan firmamız , sektörün lider kuruluşlarından biri olma yolunda ilerlemektedir

Neden Biz?
MORZON, geniş ürün yelpazesiyle sektörde paket tip çözümler sunarak, en iyiye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlar.Ürün yelpazesindeki ürünlerin yanısıra özel tasarladığı ürünler ile de enerji verimliliğini desteklerken ürün fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlamıştır. Çalışmalarımıza geniş bir bakış açısıyla yaklaşarak, ekonomik , verimli ve uzun ömürlü ürünleri sizlere optimum fiyatlarla sunmak ana hedefimizdir.

HIZLI GÖNDERİ

Anlaşmalı kargo firmamızla adresinize teslim kargo seçeneği yada dilerseniz fabrikadan teslim

ÜCRET İADESİ

Ambalajı açılmamış ürünler için hızlı para iadesi

İnternetten Satış Güvencesi

Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz

FARKLARIMIZ

Geniş Ürün Yelpazesi

1000’in üzerinde ürün modelinin ürün yelpazemizde olması, müşterilerimizin ürün tedariklerini tek bir noktadan, Turkvent’ten yapmalarını, zaman ve ödeme planlarını düzene sokmalarını sağlar.

Uzman Ürün Seçimi

Mekanik taahhut firmalarına HVAC ürünleri seçimlerinde yol gösteririz.Uzman kadromuz ile geniş ürün yelpazemizden en doğru ve ekonomik modelleri seçer proje ürünlerinin eksiksiz olarak fiyatlandırılmasını yaparız.

İhtiyaç Anında Teslimat

Ürün teslimatları şantiyelerin can damarları olduğunu bildiğimiz için, bizim işimiz ürün satışından önce değil sonrasında önem kazanır.Tüm ürünlerin eksiksiz ve zamanında teslimatını sağlarız.

İLETİŞİM